Lada naujienos

 Panašu į tai, jog AVTOVAZ nešvaisto laiko be reikalo - automobilių gamą žada papildyti keli nauji modeliai. Pirmas pristatytas buvo Lada 4x4 URBAN. Klasikinės Nivos bruožai net ir po plastiko terapijos vis dar yra išlikę. Žinoma ir tai, jog automobilyje nuo šiol bus montuojama ir BOCH firmos sukurta ABS sistema.

Kalinos šeima taip pat gaus papildymą. LADA Kalina Cross - padidinto pravažumo miesto automobilis. Dėl savo paaukštintos bazės kurios klirensas sudaro 208mm automobilis turėtų greitai rasti pirkėjus, mėgstančius pasivažinėjimus ir už miesto aplinkos ribų. Cross serijos Kalinų važiuoklė skiriasi nuo standartinių Kalina modelių ne tik aukščiu bet ir komponuojamom detalėm. Automobilis komplektuojamas su R15 lengvo lydinio diskais. Salonas didelių permainų neiškentėjo.

Lada Largus Cross - tai ant standartinės Largus bazės užaugintas automobilis. Apart to, jog išorėje automobilį puošia apsauginės plastmasės bei R16 aliuminio lydinio diskai, nuo standartinio Largus jis skiriasi ir tuom, jog parduodamas tik LIUX komplektacijoje.

Dabar jau žinoma, jog nuo rugsėjo startuos ne tik aukščiau paminėtų modelių gamyba, bet ir spartus Lada Vesta kūrimas, kuri pakeis Priora. AVTOVAZ vadovas anonsavo, jog per artimiausius 2 metus Lada tuėtų paleisti į gamybą Vestą, X-ray bei X-ray Cross automobilius. Oficilaus Vesta pristatymas yra jau numatytas 2014 metų antroje pusėje.

 Parengė: Šarūnas