Sezono uždarymas Kaune

Rodos ne taip seniai Žigulistai buvo susitikę Nemuno Žiede vykusiame Lada klubo Lada Day renginyje ir palengva uždarinėjo vasaros sezoną.

Panašu, jog Kauno mini meet‘as buvo puiki priežastis dar kartą susitikti ir pasidalinti įspūdžiais apie praėjusią vasarą, nuveiktus darbus prie automobilių bei galutinai uždaryti sezoną su Žiguliukais garažuose.

Tradiciškai susirinkome buvusios Prizmos aikštelėje Jonavos g. kur 19:00 h jau stovėjo punktualiausių susitikimo dalyvių automobiliai, o patys savininkai slėpėsi po IKEA parduotuvės stogeliu nuo tuo metu Kauną užplūdusios liūties.

Vis labiau įsismarkavęs lietus ir šaltas vėjas mus vertė galvoti apie tvirtesnę pastogę, kur būtų sausiau ir šilčiau. Truputį luktelėję nusprendėme nuvažiuoti į Kauno Akropolį ir ten užtraukti rankinius ilgesniam laikui bei atsigaivinti kava. Aplinkinių dėmesį į save atkreipėme vos įvažiavę į vidų vieninga kolona. Gretimais prisiparkavę Akropolio klientai negailėjo šypsenų bei pakeltų į viršų nykščių, o visa tai paliko labai teigiamą įspūdį bei paskatą tiems, kurie į susitikimą neatvažiavo savo Žiguliuku dėl vienos ar kitos priežasties.

 

Kol automobiliai pozavo prieš fotografės objektyvą dalyvių gretos dar šiek tiek pasipildė atvykusiais  iš Šakių. Gan greitai besibaiginėjanti kava ir dar greičiau bėgantis laikas mus privertė trumpam nutraukti bendravimą ir vėl užkūrus Žigulius pajudėti į kitą stotelę – Kartlandą.

Už lango vis labiau pylė lietus, o Kartlando patalpose dalyviai galėjo kiek apšilti ir lygiomis galimybėmis susiremti tarpusavyje kartingo trasoje. Paaiškėjus važiavimų rezultatams visuose važiavimuose dominavo Saulius Birmanas, kuriam ir atiteko Lada klubo įsteigta taurė.

Kadangi tokią dieną pralaimėjusių klube nebūna, už aktyvų dalyvavimą buvo įteikti diplomai bei rankų darbo raktų pakabukai (jais pasirūpino pati renginio organizatorė Karolina) dalyviams: Kristinai Vyšniauskaitei,  Andriui Brazdžioniui, Sauliui Šuopiui, Tomui Kažemėkaičiui, Aidui Kopcikui, Dainiui Kalinauskui, Sauliui Birmanui, Mykolui Baniuliui, Mantui Likadzijauskui, Donatui Mišiniui bei Alvydui Štilpai.  

Atskirai norėtume padėkoti ir Rimvydui Gaubai su sūnumi į renginį atvykusiems iš Elektrėnų.   

Nors diena jau bėgo į pabaigą, noras bendrauti nedingo, todėl visi nusprendėme persikelti į restoraną Pizza Arena ir ten drauge pakelti bokalus už tokią sėkmingą dieną.   

Gero oro sezonas dabar tikrai uždarytas. Telieka su nekantrumu laukti žiemos, nes sniegas, Lada ir galu varomi ratai yra dar viena priežastis susitikti. 

Už įamžintas akimirkas dėkojame Vykintei už video Mykolui.

 Linkėjimai,

Parengė: Šarūnas