Pasiūlymas Bendradarbiauti

Gerbiamas įmonės vadove, kviečiame jungtis prie entuziastingų ir ambicingų mūsų planų ir tapti klubo bei organizuojamų varžybų rėmėju. Žemiau kviečiame susipažinti su mūsų klubu bei planais ir galimybėmis reklamuoti Jus. Esame tvirtai įsitikinę, kad mūsų bendradarbiavimas bus abipusiai naudingas bei padės Jums dar labiau įtvirinti savo įmonės bei prekių ženklų vardą Lietuvoje bei supažindinti užsieniečius.

Asociacija Lada klubas - oficialiai 14 metų veikiantis auto klubas, vienijantis Lada automobilių savininkus bei gerbėjus.

2003 metais bendraminčių būrys iš Kauno ir Vilniaus nusprendė, jog butų naudinga įkurti oficialų klubą, kuriame šios markės gerbėjai galėtų diskutuoti, dalintis informacija, patirtimi bei atsarginėm detalėm, o svarbiausia - pagelbėti vieni kitiems iškilus nelaimei.

Asociacija Lada klubas vienija ne tik originalia automobilio išvaizda - būkle puoselėjančius savininkus, bet ir tuos kurie užsiima sportu ar techniniu tiuningu. Klube nusistovėjusi taisyklė- ‘’Mano Lada – Mano pasaulis’’ leidžia nariams nevaržomai tobulinti bei eksperimentuoti su savo automobiliais.

Oficialių narių klubas skaičiuoja daugiau nei 25, o internetiniame forume yra arti 500 pastoviai besilankančių vartotojų. Oficialūs asociacijos nariai betarpiškai bendrauja narių susitikimuose, dalinasi šios sferos naujienomis, pasiekimais, sprendžia iškilusius klausimus, teikia pasiūlymus asociacijos veiklos kryptims. Oficialūs nariai ne tik bendrauja virtualioje erdvėje, bet ir puikiai leidžia laiką už klubo ribų švėsdami gimtadienius bei kitas panašaus pobūdžio šventes.

Kasmet klubas stengiasi surengti daugiau nei vieną renginį, kurio metu klubo nariams bei forumo dalyviams atsirastų proga ne tik pabendrauti gyvai, bet ir išmėginti jėgas slalomo, žiedo ar drago trasose. Didžiausiu klubo renginiu laikomas vasaros sezono atidarymas.

Asociacija yra sulaukusi nemažai aktyvaus dėmesio iš užsienio Lada klubų bei jų narių, kurie kasmet lankosi klubo organizuojamuose renginiuose. Klubų nariai bendrauja ir bendradarbiauja stengdamiesi pagelbėtį I sigyjant specifines detales arba jas pagaminant.  Aktyviausias bendradabiavimas vyksta su Estijos bei Čekijos Lada klubais. Lietuvos Lada klubo nariai lygiai taip pat lankosi užsienio renginiuose, taip parodydami suinteresotumą bendrauti ir savotiškai padėkoti už pakvietimą. 2013 metas oficialių narių delegacija sudalyvavo pirmame internacionaliame vasaros Lada suvažiavime Vengrijoje eksponuodama savo automobilius tarp kitų šventės svečių iš Suomijos, Estijos, Lenkijos, Serbijos, Slovakijos, Vokietijos bei Čekijos.

Nors klasikinių Lada automobilių Lietuvos keliuose žymiai apmažeję, susidomėjimas klubu nepradingo ir jis pastoviai sulaukia naujų narių.

Asociacija Lada klubas visuomet atvira iniciatyviems ir kūrybiškiems žmonems, kurie norėtų ir galėtų prisidėti prie asociacijos veiklos ir jos vykdomų projektų įgyvendinimo.

 Tai prasmingas laisvalaikio užsiėmimas!

 

Rėmėjo naudos:

- Jūsų įmonės reklama (plakatai, vėliavos ir kt. pagal pageidavimus) renginio metu;

- Jūsų įmonės logotipo ar judančios reklamos (banerio) įdėjimas į mūsų puslapį www.ladaklubas.lt tarpusavije sutartam laikotarpiui;

 - Jūsų įmonės logotipo įdėjimas į reklaminį bukletą kuris bus platinamas elektroniniu budu mūsų puslapyje ir socialiniame klubo puslapyje kartu su renginio  informaciją.

- Reklama (pranešimai žiniasklaidoje) reklamuojant rengini;

- Taip pat galima rėmėjo gaminių prezentacija /prekyba (Jusu atstovo) renginių metų;

- Galime sukurti ir publikuoti straipsnius apie Jūsų parduodamus gaminius, kurie turetų būti susieti su Lada klubu arba Lada automobiliais. Staipsnius talpintume mūsų svetainės pagrindiniame puslapije;  

 

Kas aktualu Lada klubui:

 

  • Pagalba isteigiant prizus dalyviams bei nugalėtojams varzybų metu;
  • Nuolaidos Jūsų parduotuvių tinkluose tik oficialiems klubo nariams pateikus klubo nario pažimėjimą;
  • Kasmet galite pervesti 2% savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio;
  • Rengiami konkursai, kurių metu būtų galima įteikti Jūsų paskirtus daiktinius prizus / dovanų kuponus;

 

 

 

Tikimės, kad mūsų idėjos Jus sudomino ir esame pasiruošę aptarti su Jumis bendradarbiavimo sąlygas jums patogiu laiku.