View unanswered posts | View active topics It is currently 2019 Nov 13, 9:51 am

Reply to topic  [ 9 posts ] 
Pasiulymai forumo tobulejimui 
Author Message

Sveiki, klubieciai. Tikriausiai ne as vienas lankausi neviename ivairiu markiu automobiliu gerbeju forumuose. Ir ten randu tai ko pasigendu siame forume. Taigi noreciau uzvesti diskusija kuri niekam nepakenks ir tikiuosi tik pades. Sioje diskusijoje siulykit kaip galetu patobulinti si foruma. Mano pasiulymas butu sukurti remonto ir technikos zonoje nauja skilti "Pasidaryk pats". Zigulys turi begale vietu tobuleti ir nevisi zino kaip galetu pamodinti jiems nepatinkanti mazga automobilyje. Dar viena geja ideja pasiule LKIJ, cituoju: "Gerb. adminai, ar neišeitų forumo padaryti su trimis vėliavėlėmis viršuje dešinėj, kalbos pasirinkimui, anglų, rusų ir lietuvių? Ne? Tai tada išverskite iki galo arba į lietuvių, arba į anglų, arba rusų (ši kalba randama ties failo įkėlimu) :P" Zinau, kad kaikuriems pasiulymams igyvendinti prireiks begales laiko ir ziniu ar jos paprasciausiai bus netikusios, taciau sveika diskusija sia tema niekam nepakenks. ;)

2015 Nov 08, 7:55 pm
Profile

Na, jei grynai pasvaiciojimu lygyje kalbet... Man atrodo tokia truputi keista situacija su forumu ir FB puslapiu. Dalis informacijos ten, dalis ten, FB klausimai jau pradeda kartotis, ir siaip, noredamas sekti kas vyksta Lada Klube turi tikrint tiek fb tiek foruma, kazkaip be rysio. Gal reiketu labiau skatinti naudotis forumu? Nes jame informacija islieka ilgesniam laikui.

2015 Nov 08, 8:41 pm
Profile

KarolisZ wrote:
Na, jei grynai pasvaiciojimu lygyje kalbet... Man atrodo tokia truputi keista situacija su forumu ir FB puslapiu. Dalis informacijos ten, dalis ten, FB klausimai jau pradeda kartotis, ir siaip, noredamas sekti kas vyksta Lada Klube turi tikrint tiek fb tiek foruma, kazkaip be rysio. Gal reiketu labiau skatinti naudotis forumu? Nes jame informacija islieka ilgesniam laikui.

Pritariu. Noretusi daugiau aktyvumo forume, kas pritrauktu nauju zmoniu.

2015 Nov 08, 9:27 pm
Profile

Manau Moto kazka jau ziuri del Komio pastebejimo, kaip supratau tai padaryti nera lengva.

Pasidaryk pats jau veikia - viewforum.php?f=42

Lieciant FB tema daugelis net ir didelio masto forumu nebeisgali sukonkuriuoti. Priezastis paprasta, visi ten sedi ir viskas labai paprasta. Forume informacija islieka ilgiau pakol kazkas jos neatakuoja :( Asmeniskai paciam forumas yra kur kas idomesne vieta bendrauti ir kelti foto bei kita informacija nei FB.

Na jau temai atsiradus, butu idomu suzinoti ar yra gabiu zmoniu kurie butu susidomeje sukurti LK forumui front page'a? Manau tokio tikrai reikia kur butu galima kelti straipsnius, naujienas bei panasaus pobudzio informacija kaip kad buvo senojoje svetaineje.

O sita tema uzskaitau todel jog pastebejimai greiciau padeta patobulet.

2015 Nov 09, 11:40 am
Profile

serzas wrote:
Forume informacija islieka ilgiau pakol kazkas jos neatakuoja :(

Gal galima sužinoti koks yra maksimalus baigtinis ladaklubo dydis? T.y. tas, kurį pasiekus jau reikia pas paslaugos tiekėjus prašyti papildomai vietos. Jei kas kažkiek laiko išeina nukopijuoti LK turinį kitur, atakos tampa nebaisios.

2015 Nov 09, 1:04 pm
Profile

Sveiki, pas mane konkreti problėma, aš niekam negaliu rašyti privačių žinučiu. Taip pat ir Adminui, todėl rašau čia.
Beto gal yra galimybė pakeisti forumo kalba į lietuvių?
Ir galiausia, ar bus perkeltos tiemos iš seno forumo? arba reikės viska rašyti išnaujo? (Čia būtu savo automobilio istorija)

2015 Dec 16, 11:00 am
Profile

losis wrote:
Sveiki, pas mane konkreti problėma, aš niekam negaliu rašyti privačių žinučiu. Taip pat ir Adminui, todėl rašau čia.
Beto gal yra galimybė pakeisti forumo kalba į lietuvių?
Ir galiausia, ar bus perkeltos tiemos iš seno forumo? arba reikės viska rašyti išnaujo? (Čia būtu savo automobilio istorija)

Senaji foruma galit visi pamirsti, jis buvo sunaikintas po hakeriu atakos. Tema turesi kurti nauja.

Moto paziurek ka gali padaryt del pirmu dvieju problemu. Beja tau gali neduot rasyt pm'u del tavo prasto aktyvumo forume.

2015 Dec 16, 11:03 am
Profile

o mano aktyvumas mažas nes negaliu net paprastu žinučių parašyti mane dominančiais klausimais

2015 Dec 16, 3:26 pm
Profile

losis wrote:
o mano aktyvumas mažas nes negaliu net paprastu žinučių parašyti mane dominančiais klausimais

Kiek as matau Tau cia iseina parasyti, tai iseina ir kituose forumo gijose. Ar neiseina?
Paskaityk forumo taisykles, ten aiskiai parasyta ka turi atlikti prisiregistraves asmuo.

2015 Dec 16, 6:35 pm
Profile
Reply to topic   [ 9 posts ]