View unanswered posts | View active topics It is currently 2020 Feb 27, 9:26 am

Reply to topic  [ 2 posts ] 
Durų užraktai 
Author Message

Čia kažkas klausė kaip sureguliuoti durų užraktus na man ir pačiam sunkokai užsidaro (reikia stipriau trinktelėti) .Tai va pradėjau reguliuoti bet neišeina žmoniškai padaryti ,galvojau gal problema užraktuose -jų konstrukcija prasta bet pamačiau feisbooke idėtą trečiuką is lada klubo hu ten ant užraktų parašyta USA vadinasi konstruota amerikonų na pas mane rusų darbo bet nemanau kad būtų kiti brėžiniai .Tada prisiminiau kad Čiūtelė sakė kad nupirkus naują Žigulį reikia geometriją ant stendo atitampyti supratau ką ivanas bus sudirbęs .Tada išėmiau užraktą ir pabandžiau uždaryti duris ir pasirodo kad likus apie puse centimetrą plyšio reikia stipriai spausti kad uždarytum .Na kagi paėmiau guminį plaktuką ir lentos gabalą ir pradėjau dureles koreguoti .Kai jau durelės ėmė normaliai užsidaryti idėjau užraktą ir truputį paderinus jos pradėjo labai normaliai užsidaryti .

2015 Nov 03, 5:56 pm
Profile

As biski nesuprantu, prie ko cia spynos reguliavimas.. Nu ta prasme, jei jos blogai uzsidaro, tu patrauksi spyna atgal, uzsidarys, bet bus tarpas didelis tarp dureliu. Mano atveju, viska leme blogos duru gumos, susenusios sustandejusios, ir kreivai ivirintas slenkstis. Tai reik biski palankstyt tuos dalykus, pakeist gumas, kad be spynos dureles graziai be jegos atsistotu i vieta ir butu lygus tarpeliai visur, ir tik tada reguliuoji spyna.

2015 Nov 04, 1:02 pm
Profile
Reply to topic   [ 2 posts ]